Adana Liselerinin 2015-2016 Yüzdelik Dilimleri

0
1403

Adana Liselerinin 2015-2016 Yüzdelik Dilimleri,Adana Anadolu Liselerinin 2015-2016 Yüzdelik Dilimleri,Adana Fen Liselerinin 2015-2016 Yüzdelik Dilimleri,Adana Sağlık Liselerinin 2015-2016 Yüzdelik Dilimleri

 

 

Okul AdıKontenjanıTÜRKİYE GENELİ
YÜZDELİK DİLİMİ
SEYHAN / Adana Fen Lisesi1200,57
SEYHAN / Seyhan İMKB Fen Lisesi1201,48
CEYHAN / Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi1503,94
KOZAN / Kozan Fen Lisesi1504,02
SARIÇAM / Bahtiyar Vahabzade Sosyal Bilimler Lisesi15015,06
CEYHAN / Ceyhan Ticaret Borsası Sosyal Bilimler Lisesi12018,82
ÇUKUROVA / Adana Anadolu Lisesi2382,64
ÇUKUROVA / Piri Reis Anadolu Lisesi2384,65
ÇUKUROVA / ÇEAS Anadolu Lisesi2044,83
SARIÇAM / Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi3066,53
ÇUKUROVA / Abbas-Sıdıka Çalık Anadolu Lisesi1706,67
KOZAN / Kozan Kazım Karabekir Anadolu Lisesi1026,95
ÇUKUROVA / İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi1367,12
ÇUKUROVA / İsmail Kulak Anadolu Lisesi1368,17
ÇUKUROVA / İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi348,68
ÇUKUROVA / Mehmet Özöncel Anadolu Lisesi1709,14
YÜREĞİR / Seyhan Rotary Anadolu Lisesi23811,50
KOZAN / Kozan Yusuf Baysal Anadolu Lisesi17011,69
ÇUKUROVA / Çukurova Toroslar Anadolu Lisesi17012,42
SEYHAN / Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi17012,57
SEYHAN / İlhan Atış Anadolu Lisesi20413,38
ÇUKUROVA / Sungurbey Anadolu Lisesi17014,18
YÜREĞİR / 75.Yıl Anadolu Lisesi17015,24
CEYHAN / Halil Çiftçi Anadolu Lisesi13615,46
SEYHAN / Dr.M. Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi20416,18
ÇUKUROVA / Ramazan Atıl Anadolu Lisesi17016,71
ÇUKUROVA / Seyhan Hacı Hatice Turgut Anadolu Lisesi20418,05
ÇUKUROVA / Şehit Temel Cingöz Anadolu Lisesi17019,55
KOZAN / Fatih Anadolu Lisesi13620,13
YÜREĞİR / Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi23821,22
SEYHAN / Borsa Anadolu Lisesi17021,67
ÇUKUROVA / Hasan Adalı Anadolu Lisesi20423,29
ÇUKUROVA / Emine Nabi Menemencioğlu Anadolu Lisesi13625,61
SEYHAN / İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi20426,29
CEYHAN / İMKB Ceyhan Anadolu Lisesi13626,49
YÜREĞİR / TOKİ Köprülü Anadolu Lisesi30626,50
KOZAN / Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi17027,88
SEYHAN / Turgut Özal Anadolu Lisesi20428,01
YÜREĞİR / Lokman Hekim Anadolu Lisesi23828,26
ÇUKUROVA / Ahmet Kurttepeli Anadolu Lisesi20429,37
CEYHAN / Mehmet Orhun Yaylacı Anadolu Lisesi17030,45
ÇUKUROVA / Adana Ticaret Borsası Anadolu Lisesi17030,71
ÇUKUROVA / Adana Kız Lisesi34032,26
ÇUKUROVA / Hacı Ahmet Atıl Anadolu Lisesi20432,40
YÜREĞİR / Melikşah Anadolu Lisesi13632,78
ÇUKUROVA / Çukurova Anadolu Lisesi17032,89
SEYHAN / TOKİ Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi10233,70
SEYHAN / Tepebağ Anadolu Lisesi10234,70
SEYHAN / Abdulkadir Paksoy Anadolu Lisesi23834,80
YÜREĞİR / Mehmet Akif İnan Anadolu Lisesi17035,45
KARATAŞ / Karataş Tevfik Ayser Canbolat Anadolu Lisesi6838,21
YÜREĞİR / Farabi Anadolu Lisesi17038,23
KOZAN / 50. Yıl Anadolu Lisesi20438,89
YÜREĞİR / Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi17041,27
SEYHAN / Büyük Selçuklu Anadolu Lisesi23843,28
SEYHAN / Beşocak Anadolu Lisesi17043,40
SEYHAN / Orhan Çobanoğlu Anadolu Lisesi13643,87
YÜREĞİR / Şehit Abdullah Aydın Emer Anadolu Lisesi20445,01
SEYHAN / Fatih Terim Anadolu Lisesi13646,24
YÜREĞİR / Enver Kurttepeli Anadolu Lisesi23846,24
CEYHAN / Toros Tarım Anadolu Lisesi13647,97
YÜREĞİR / Vali Ziyapaşa Anadolu Lisesi10248,62
KOZAN / Kozan Anadolu Lisesi17049,21
CEYHAN / Ceyhan Anadolu Lisesi20453,55
SEYHAN / Adana Erkek Anadolu Lisesi54454,49
SEYHAN / 19 Mayıs Anadolu Lisesi17056,37
SARIÇAM / Sevim Tekin Anadolu Lisesi13657,39
SEYHAN / Anafartalar Anadolu Lisesi23858,12
YÜREĞİR / Dadaloğlu Anadolu Lisesi23858,74
SARIÇAM / TOKİ Sarıçam Anadolu Lisesi30670,31
KARAİSALI / Karaisalı Anadolu Lisesi13673,90
SEYHAN / Sarıhamzalı Anadolu Lisesi6878,63
SEYHAN / Barbaros İMKB Anadolu Lisesi20480,45
SEYHAN / Adasokağı Anadolu Lisesi23880,87
SARIÇAM / Akif Palalı Anadolu Lisesi17084,08
ÇUKUROVA / Salbaş Anadolu Lisesi17085,36
POZANTI / Şehit Zafer Sabancı Anadolu Lisesi10293,70
FEKE / Feke Anadolu Lisesi20494,18
SAİMBEYLİ / Saimbeyli Anadolu Lisesi20494,60
İMAMOĞLU / İmamoğlu Anadolu Lisesi13695,42
ALADAĞ / Pınar Madencilik Anadolu Lisesi13695,52
TUFANBEYLİ / Tufanbeyli Anadolu Lisesi13695,91
YÜREĞİR / Yakapınar Selahattin Afşar Anadolu Lisesi10296,68
YÜREĞİR / Çamlıbel Anadolu Lisesi40897,49
SARIÇAM / İncirlik Anadolu Lisesi27297,59
YÜREĞİR / Doğankent Anadolu Lisesi37497,60
SEYHAN / Gülbahçesi Kız Anadolu Lisesi272YENİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.