Ana sayfa LGS Lise Puanları Fen Liseleri Yüzdelik Dilimleri 2017-2018

Fen Liseleri Yüzdelik Dilimleri 2017-2018

6275
0

Fen Liselerinin Türkiye Geneli Yüzdelik Dilimleri 2017-2018,Tüm Fen Liselerin Yüzdelik Dilimleri 2017,İl İl Fen Liseleri Yüzdelik Dilimleri,2017-2018 Fen Liseleri Yüzdelik Dilimleri,Tüm Fen Liseleri Yüzdelik Dilimleri

 



 

İLOkul AdıKontenjanıYÜZDELİK DİLİM (EYP)YÜZDELİK DİLİM (EDP)
ANKARAÇANKAYA / Ankara Fen Lisesi1200,010,1
İZMİRBORNOVA / İzmir Fen Lisesi900,010,1
AYDINEFELER / Aydın Fen Lisesi600,010,24
İSTANBULKADIKÖY / İstanbul Atatürk Fen Lisesi1200,010,25
İZMİRBUCA / Buca İnci-Özer Tırnaklı Fen Lisesi900,030,36
İSTANBULFATİH / Çapa Fen Lisesi1500,060,38
ADANASEYHAN / Adana Fen Lisesi1200,010,41
KAYSERİMELİKGAZİ / Kayseri Fen Lisesi900,020,42
DENİZLİMERKEZEFENDİ / Erbakır Fen Lisesi1200,010,47
KONYAMERAM / Konya- Meram Fen Lisesi900,010,51
BURSANİLÜFER / Tofaş Fen Lisesi1200,040,52
ANTALYADÖŞEMEALTI / Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi1200,020,55
MANİSATURGUTLU / Halil Kale Fen Lisesi900,050,63
BALIKESİRKARESİ / Şehit Turgut Solak Fen Lisesi1500,030,79
KOCAELİİZMİT / Kocaeli Fen Lisesi1200,020,8
MERSİNYENİŞEHİR / Eyüp Aygar Fen Lisesi1200,010,81
ESKİŞEHİRODUNPAZARI / Eskişehir Fatih Fen Lisesi1200,010,82
BURSANİLÜFER / Nilüfer İMKB Fen Lisesi1200,060,83
ADANASEYHAN / Seyhan İMKB Fen Lisesi1200,070,93
OSMANİYEMERKEZ / TOBB Osmaniye Fen Lisesi1200,010,93
AYDINNAZİLLİ / Nazilli Fen Lisesi900,10,96
MALATYAYEŞİLYURT / Malatya Fen Lisesi1200,040,97
DENİZLİMERKEZEFENDİ / AYDEM Fen lisesi1500,131
İSTANBULBEYLİKDÜZÜ / Yaşar Acar Fen Lisesi1200,091,03
MANİSAYUNUSEMRE / Manisa Fen Lisesi900,051,04
SAMSUNATAKUM / Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi1200,011,04
TEKİRDAĞSÜLEYMANPAŞA / Ebru Nayim Fen Lisesi1200,091,06
TRABZONORTAHİSAR / Trabzon Merkez Fen Lisesi1200,051,08
ANKARAPURSAKLAR / Ankara Pursaklar Fen Lisesi1500,141,11
KONYAKARATAY / Karatay Fen Lisesi1200,191,19
SAKARYAADAPAZARI / Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi1200,011,22
KIRŞEHİRMERKEZ / Prof.Dr.İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi1200,011,23
KÜTAHYAMERKEZ / Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi900,11,27
GAZİANTEPŞEHİTKAMİL / Vehbi Dinçerler Fen Lisesi1200,141,39
SAMSUNİLKADIM / Aziz Atik Fen Lisesi1200,091,42
DİYARBAKIRYENİŞEHİR / Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi1500,171,43
MERSİNYENİŞEHİR / Yahya Akel Fen Lisesi1200,331,47
KOCAELİİZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi1500,341,54
ISPARTAMERKEZ / Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi1500,021,55
KONYASELÇUKLU / Selçuklu Fen Lisesi1200,271,57
TOKATMERKEZ / Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi1200,011,65
ELAZIĞMERKEZ / Kaya Karakaya Fen Lisesi1200,021,68
HATAYİSKENDERUN / İskenderun Tosçelik Fen Lisesi1500,061,72
AFYONMERKEZ / Süleyman Demirel Fen Lisesi1200,031,73
MARAŞONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş TOBB Fen Lisesi1500,211,73
ÇANAKKALEMERKEZ / Çanakkale Fen Lisesi1200,121,74
DENİZLİPAMUKKALE / Yaşar Kımıl Fen Lisesi1500,841,74
UŞAKMERKEZ / Uşak Fen Lisesi1500,021,74
HATAYANTAKYA / Hatay Fen Lisesi1500,071,75
İSTANBULKARTAL / Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi1200,281,77
MALATYAYEŞİLYURT / Malatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi1200,821,8
MUĞLAMENTEŞE / Muğla 75.Yıl Fen Lisesi1200,281,8
NİĞDEMERKEZ / Niğde Fen Lisesi900,061,81
TRABZONYOMRA / Trabzon Yomra Fen Lisesi900,871,85
AKSARAYMERKEZ / Aksaray Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi900,021,88
AMASYAMERKEZ / Macit Zeren Fen Lisesi1200,021,88
MANİSAAKHİSAR / Macide-Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi900,351,88
SİVASMERKEZ / Sivas Fen lisesi1500,011,91
MUĞLAFETHİYE / Belediye Fen Lisesi900,261,93
ÇORUMMERKEZ / 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi1200,012
KASTAMONUMERKEZ / Kastamonu Fen Lisesi900,142
MERSİNTARSUS / Sesim Sarpkaya Fen Lisesi1500,482
NEVŞEHİRMERKEZ / Nevşehir H.Avni İncekara Fen Lisesi900,012,1
ADIYAMANMERKEZ / Adıyaman Fen Lisesi1200,072,11
ERZURUMPALANDÖKEN / Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi1500,012,15
İSTANBULSİLİVRİ / Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi1500,272,19
YALOVAMERKEZ / Yalova-Termal Fen Lisesi900,222,24
ANKARAÇANKAYA / Cumhuriyet Fen Lisesi1500,122,26
ANKARAETİMESGUT / Özkent Akbilek Fen Lisesi1500,212,42
KARABÜKMERKEZ / Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi1200,172,42
SAKARYAARİFİYE / Necmettin Erbakan Fen Lisesi1200,322,47
BALIKESİRBANDIRMA / Enerjisa Bandırma Fen Lisesi1200,212,5
ORDUALTINORDU / Ordu Fen Lisesi1200,12,5
İZMİRÖDEMİŞ / Ödemiş Fen Lisesi900,032,54
ANTALYAMANAVGAT / Namık Karamancı Fen Lisesi1200,32,56
MARAŞONİKİŞUBAT / İMKB Süleyman Demirel Fen Lisesi1200,552,57
EDİRNEMERKEZ / Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi1200,142,61
İZMİRTİRE / Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi900,322,61
ERZİNCANMERKEZ / Erzincan IMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi900,032,67
İZMİRÇİĞLİ / Çiğli Fen Lisesi1500,42,68
AKSARAYMERKEZ / Abdülhamid Han Fen Lisesi900,392,75
GİRESUNMERKEZ / Giresun Fen Lisesi1200,052,76
ELAZIĞMERKEZ / Cemil Meriç Fen Lisesi1201,692,79
KOCAELİGEBZE / Yücel Boru Fen Lisesi1500,492,81
GAZİANTEPŞEHİTKAMİL / Abdulkadir Konukoğlu Fen Lisesi1501,442,82
KIRIKKALEMERKEZ / Kırıkkale Fen Lisesi1200,12,84
OSMANİYEKADİRLİ / Kadirli Fen Lisesi1200,252,86
BOLUMERKEZ / Bolu Fen Lisesi1200,062,87
BURDURMERKEZ / Ercan Akın Fen Lisesi1500,12,87
TEKİRDAĞÇORLU / Çorlu İMKB Fen Lisesi1200,352,91
BATMANMERKEZ / Batman Fen Lisesi1500,092,92
KÜTAHYATAVŞANLI / Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi1200,642,94
MANİSASOMA / Soma Fen Lisesi900,262,96
BURDURBUCAK / Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi900,122,99
ANTALYAALANYA / Hüseyin Girenes Fen Lisesi1200,053,05
BURSAİNEGÖL / İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi1200,063,05
TRABZONAKÇAABAT / Akçaabat Şehit Gökhan Uzun Fen Lisesi1200,63,11
DİYARBAKIRSUR / Vali Aydın Arslan Fen Lisesi1501,453,12
KOCAELİGÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi1500,093,12
SAKARYAAKYAZI / Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi1200,13,12
MERSİNAKDENİZ / 75.Yıl Fen Lisesi1501,473,17
ZONGULDAKEREĞLİ / İbrahim-Süheyla İzmirli Fen Lisesi1200,013,19
AMASYAMERZİFON / Merzifon Fen Lisesi900,43,21
DÜZCEMERKEZ / Düzce Fen Lisesi900,23,24
GAZİANTEPŞAHİNBEY / TOBB Fen Lisesi1501,43,24
KIRKLARELİLÜLEBURGAZ / Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi900,13,24
BARTINMERKEZ / Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi900,183,25
İSTANBULŞİLE / Dr.Vasıf Topçu Fen Lisesi1200,593,27
KONYAEREĞLİ / Ereğli Fen Lisesi1200,113,27
NİĞDEBOR / Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi1200,183,31
ŞANLIURFAKARAKÖPRÜ / Şanlıurfa Fen Lisesi1200,413,34
KIRKLARELİMERKEZ / Kırklareli Fen Lisesi600,223,35
MUĞLAKÖYCEĞİZ / Köyceğiz Fen Lisesi1200,543,36
KARAMANMERKEZ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi1200,013,41
RİZEMERKEZ / Rize Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi1200,13,49
DİYARBAKIRBAĞLAR / İMKB Fen Lisesi1501,493,52
SAMSUNBAFRA / Bafra Fen Lisesi1200,453,52
KONYAAKŞEHİR / Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi900,173,53
YOZGATMERKEZ / Yozgat Şehitler Fen Lisesi1200,033,55
HATAYDÖRTYOL / Dörtyol Fen Lisesi1500,953,59
ZONGULDAKMERKEZ / Zonguldak Fen Lisesi1200,063,6
BALIKESİREDREMİT / Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi900,123,64
BİLECİKMERKEZ / Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi900,433,66
İZMİRBERGAMA / Yusuf Kemalettin Perin Fen Lisesi900,333,66
VANEDREMİT / Van Türk Telekom Fen Lisesi1500,293,67
KOCAELİİZMİT / Şehit Özcan Kan Fen Lisesi1501,553,69
ADANAKOZAN / Kozan Fen Lisesi1200,093,7
MANİSAALAŞEHİR / Alaşehir Fen Lisesi901,13,71
KONYASEYDİŞEHİR / Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi900,253,95
BURSAOSMANGAZİ / Ahmet Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi601,754
EDİRNEKEŞAN / Keşan Fen Lisesi600,44,01
ADANACEYHAN / Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi1500,934,04
KÜTAHYAGEDİZ / Gediz Fen Lisesi1200,254,15
ANTALYAAKSU / Aksu Fen Lisesi1501,284,18
MARDİNARTUKLU / Mardin Fen Lisesi1200,664,29
ORDUFATSA / Fatsa Fen Lisesi1500,264,36
AYDINGERMENCİK / Ortaklar Fen Lisesi1501,324,43
BİLECİKBOZÜYÜK / Bozüyük Fen Lisesi601,074,52
KOCAELİKÖRFEZ / Körfez Fen Lisesi1501,544,53
KONYABEYŞEHİR / Fetullah Bayır Fen Lisesi900,524,56
GİRESUNKEŞAP / Keşap Fen Lisesi1200,374,6
MARAŞELBİSTAN / Elbistan İMKB Fen Lisesi1500,414,6
ŞANLIURFAHALİLİYE / TOBB Fen Lisesi1203,344,71
NEVŞEHİRÜRGÜP / Ürgüp Tesan Fen Lisesi902,114,75
KOCAELİDARICA / Darıca Fen Lisesi15024,78
MERSİNTARSUS / Tarsus Fen Lisesi902,024,78
GAZİANTEPNİZİP / Nizip Fen Lisesi1500,434,94
SİNOPMERKEZ / Sinop Fen Lisesi1200,064,94
MERSİNERDEMLİ / Erdemli Borsa İstanbul Fen Lisesi1501,524,99
KÜTAHYASİMAV / Simav Fen Lisesi901,215,01
ANTALYAKEMER / Göynük Fen Lisesi1501,355,02
OSMANİYEDÜZİÇİ / Düziçi Fen Lisesi1200,935,05
ÇANKIRIMERKEZ / Çankırı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi1200,455,06
ERZURUMYAKUTİYE / Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Fen Lisesi1202,25,06
BİNGÖLMERKEZ / Türkiye Büyük Millet Meclisi Vakfı Bingöl Fen Lisesi1200,015,09
MUĞLAMİLAS / Sebahattin Akyüz Fen Lisesi1201,975,14
VANİPEKYOLU / İpekyolu İMKB Fen Lisesi1500,415,15
BURSAMUSTAFAKEMALPAŞA / İbrahim Önal Fen Lisesi901,055,21
KAYSERİDEVELİ / Develi İMKB Fen Lisesi900,695,33
BİTLİSMERKEZ / Hikmet Kiler Fen Lisesi900,675,35
YOZGATMERKEZ / Erdoğan Akdağ Fen Lisesi1201,735,35
ÇANAKKALEÇAN / Çan Fen Lisesi601,015,39
KİLİSMERKEZ / Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi900,175,5
BURSAKARACABEY / Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi900,965,56
MUŞMERKEZ / Muş Fen Lisesi1200,365,66
EDİRNEUZUNKÖPRÜ / TEV Orhan Çetin Fen Lisesi903,265,69
ANTALYAKUMLUCA / Havva-Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi1200,655,75
KIRIKKALEMERKEZ / Osman Gazi Fen Lisesi1200,555,81
GİRESUNBULANCAK / Bulancak Fen Lisesi903,245,91
RİZEGÜNEYSU / Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi903,515,93
SAMSUNÇARŞAMBA / Çarşamba Fen Lisesi1200,335,99
ÇANAKKALEBİGA / Biga Atatürk Fen Lisesi1200,466,23
ANKARAPOLATLI / Polatlı TOBB Fen Lisesi1500,766,51
ORDUÜNYE / Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi1500,66,67
ANKARAÇUBUK / Meliha Hasanali Bostan Çubuk Fen Lisesi1500,626,81
SİİRTMERKEZ / Siirt Türk Telekom Fen Lisesi1200,086,83
MERSİNSİLİFKE / Silifke Fen Lisesi1200,646,94
TRABZONBEŞİKDÜZÜ / Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi1201,216,98
KARSMERKEZ / Kars Fen Lisesi1200,056,99
VANTUŞBA / Tuşba Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi1505,167,1
AĞRIMERKEZ / Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi1201,257,21
MARAŞGÖKSUN / Göksun Fen Lisesi1201,587,31
KAYSERİYAHYALI / Mustafa Koyuncu Fen Lisesi902,157,41
ANTALYAKORKUTELİ / Fatma Mehmet Cadıl Fen Lisesi1201,987,48
AMASYASULUOVA / Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi1201,927,53
GAZİANTEPİSLAHİYE / Borsa İstanbul İslahiye Fen Lisesi1500,457,72
AFYONDİNAR / Dinar Fen Lisesi902,997,86
KARAMANERMENEK / Ermenek Uysal-Hasan Kalan Fen Lisesi601,197,87
MARDİNMİDYAT / Midyat Fen Lisesi1201,117,87
TOKATZİLE / Zile Fen Lisesi901,377,89
SAMSUNTERME / Kozluk OMV Fen Lisesi1200,337,95
GİRESUNGÖRELE / Görele Nihat Gürel Fen Lisesi903,338,01
MARAŞAFŞİN / Afşin Fen Lisesi1200,878,01
TUNCELİMERKEZ / Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi600,728,07
KASTAMONUTAŞKÖPRÜ / Taşköprü Fen Lisesi602,748,18
TOKATNİKSAR / Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi601,958,22
ANKARAELMADAĞ / Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi1502,638,33
ZONGULDAKÇAYCUMA / Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi902,38,36
UŞAKSİVASLI / Dursun Yalım Fen Lisesi901,828,43
IĞDIRMERKEZ / Haydar Aliyev Fen Lisesi1500,458,47
ARTVİNMERKEZ / Artvin Fen Lisesi900,568,48
KIRŞEHİRKAMAN / Kaman Fen Lisesi900,518,54
DENİZLİÇİVRİL / Şevkiye Özel Fen Lisesi901,18,63
RİZEARDEŞEN / Ardeşen Şehit Ömer Halisdemir Fen Lisesi902,198,66
GÜMÜŞHANEMERKEZ / Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi901,18,68
AFYONBOLVADİN / Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi901,868,69
TOKATERBAA / Yılmaz Kayalar Fen Lisesi1200,598,76
ISPARTAGÖNEN / Gönen Fen Lisesi1203,258,86
YOZGATSORGUN / Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi900,498,87
ŞANLIURFABİRECİK / Türkan Halit Aykılıç Fen Lisesi1203,459,01
VANERCİŞ / Erciş Fen Lisesi1500,839,06
KONYAILGIN / Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi602,59,14
ANKARAŞEREFLİKOÇHİSAR / Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi1201,449,24
AFYONSANDIKLI / Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi1200,499,25
BOLUGEREDE / Gerede Fen Lisesi902,939,27
TOKATTURHAL / Turhal Şeker Fen Lisesi902,029,29
ÇORUMOSMANCIK / Ömer Derindere Fen Lisesi602,359,31
ANTALYAKAŞ / Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi1202,299,32
RİZEÇAYELİ / İMKB Fen Lisesi903,639,4
ERZURUMOLTU / Oltu Fen Lisesi900,739,42
DİYARBAKIRERGANİ / Ergani Fen Lisesi1502,59,66
ÇORUMSUNGURLU / Sungurlu Fen Lisesi902,399,67
MERSİNANAMUR / Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi1201,569,67
SAMSUNVEZİRKÖPRÜ / Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi1200,869,7
SİVASŞARKIŞLA / İsmet Yılmaz Fen Lisesi901,649,74
DENİZLİTAVAS / Özay Gönlüm Fen Lisesi1202,089,75
BATYBURTMERKEZ / Bayburt Fen Lisesi1201,579,78
ÇANAKKALEAYVACIK / Ayvacık Fen Lisesi1203,219,83
MARDİNKIZILTEPE / Kızıltepe Fen Lisesi904,399,94
ISPARTAYALVAÇ / Yalvaç Fen Lisesi120110,45
MALATYAAKÇADAĞ / Akçadağ Fatih Fen Lisesi1202,8210,75
BURDURGÖLHİSAR / Gölhisar Fen Lisesi901,0911
ŞANLIURFASİVEREK / Prof. Dr. Abdulkadir Karahan Fen Lisesi1501,3811,21
ARTVİNARHAVİ / Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi901,511,23
BURDURKARAMANLI / Hakan Sevim Fen Lisesi604,5211,24
TRABZONOF / Solaklı Fen Lisesi902,0111,48
ŞIRNAKCİZRE / Cizre Fen Lisesi900,4811,62
KAYSERİTOMARZA / Tomarza Fen Lisesi600,4311,65
ADIYAMANKAHTA / Kahta Fen Lisesi1502,2411,67
MALATYAARAPGİR / Kerem Aydınlar Fen Lisesi1200,5811,78
ADIYAMANBESNİ / Mehmet Akif Ersoy Fen Lisesi1201,8811,84
TRABZONVAKFIKEBİR / Vakfıkebir Fen Lisesi902,3211,87
SAMSUNHAVZA / Havza Fen Lisesi1202,2712,06
ADIYAMANGÖLBAŞI / Gölbaşı Fen Lisesi1200,2412,28
KAYSERİYEŞİLHİSAR / Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi904,0912,31
ANKARAGÜDÜL / Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi605,8712,34
YOZGATYERKÖY / Yerköy Fen Lisesi903,612,49
ÇORUMALACA / Şehit Mehmet Kocakaya Fen Lisesi902,1312,62
KAYSERİBÜNYAN / Bünyan Fen Lisesi901,9812,67
AĞRIPATNOS / Patnos Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi1203,1912,98
SAMSUNLADİK / Akpınar Fen Lisesi1203,6513,01
DENİZLİBABADAĞ / Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi1502,1813,06
ANTALYAELMALI / İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi1200,5513,11
ŞANLIURFAVİRANŞEHİR / Viranşehir Fen Lisesi900,9313,31
SAMSUNKAVAK / Rıdvan Çelikel Fen Lisesi902,0113,47
ANKARAKAHRAMANKAZAN / Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi1501,4713,51
MALATYADARENDE / Mehmet Emin Ilıcak Fen Lisesi901,6213,52
ARADAHANMERKEZ / Ardahan Rekabet Kurumu Fen Lisesi1201,9913,86
RİZEPAZAR / Pazar Fen Lisesi906,5514,01
SİNOPBOYABAT / Türk Telekom Fen Lisesi1204,6214,58
HATAYREYHANLI / Yahya Turan Fen Lisesi1203,914,71
SİVASSUŞEHRİ / Suşehri Fen Lisesi903,9514,98
MUŞMALAZGİRT / Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesi1205,8515,07
ERZİNCANREFAHİYE / Refahiye Fen Lisesi607,3315,33
YOZGATAKDAĞMADENİ / Kazım Karabekir Fen Lisesi903,915,44
DİYARBAKIRÇERMİK / Çermik Fen Lisesi1502,9115,46
ANKARAKALECİK / Mehmet Doğan Fen Lisesi1204,0915,98
ISPARTAŞARKIKARAAĞAÇ / Şarkikaraağaç Fen Lisesi903,4316,1
GİRESUNŞEBİNKARAHİSAR / Şebinkarahisar Fen Lisesi601,6116,26
AKSARAYORTAKÖY / Şehit Nurullah Sabırer Fen Lisesi902,6816,36
MARAŞPAZARCIK / Pazarcık Fen Lisesi903,9616,51
ŞANLIURFASURUÇ / Suruç Fen Lisesi1505,1417,17
ESKİŞEHİRSİVRİHİSAR / Sivrihisar Fahri Keskin Fen Lisesi604,3817,81
SİVASZARA / Zara Fen Lisesi904,9317,87
ÇORUMİSKİLİP / Danışmend Fen Lisesi608,1817,97
KASTAMONUTOSYA / Tosya Fen Lisesi905,8718
ESKİŞEHİRBEYLİKOVA / Beylikova Fen Lisesi905,2619,82
ŞANLIURFACEYLANPINAR / Ceylanpınar Fen Lisesi1502,1619,99
ORDUAYBASTI / Aybastı Fen Lisesi1204,1120,21
ÇORUMKARGI / Kargı Fen Lisesi609,820,36
GÜMÜŞHANEŞİRAN / Şiran Fen Lisesi605,220,4
TOKATREŞADİYE / Reşadiye Borsa İstanbul Fen Lisesi603,621,47
ŞIRNAKMERKEZ / Şırnak Fen Lisesi608,8821,61
HAKKARİMERKEZ / Hakkari Fen Lisesi605,1622,13
YOZGATÇEKEREK / Osman Durmaz Fen Lisesi1206,3122,74
ORDUGÖLKÖY / Gölköy Fen Lisesi901,0524,89
ANTALYAGAZİPAŞA / Gazipaşa Fen Lisesi90  
ANTALYAKEPEZ / Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150  
ÇANAKKALEGELİBOLU / Gelibolu Fen Lisesi60  
DİYARBAKIRBİSMİL / Bismil Fen Lisesi120  
ESKİŞEHİRTEPEBAŞI / Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi90  
İSTANBULBÜYÜKÇEKMECE / Şehit Münir Alkan Fen Lisesi150  
İSTANBULMALTEPE / Şehit İlhan Varank Fen Lisesi150  
İZMİRMENEMEN / Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi120  
KARSKAĞIZMAN / Kağızman Fen Lisesi60  
KAYSERİKOCASİNAN / Sümer Fen Lisesi120  
KOCAELİÇAYIROVA / 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120  
MANİSAYUNUSEMRE / Manisa TOBB Bülent Koşmaz Fen Lisesi60  
SAKARYASERDİVAN / 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120  
TEKİRDAĞÇERKEZKÖY / Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi120  
VANMURADİYE / Muradiye Alpaslan Fen Lisesi150  
ZONGULDAKDEVREK / Devrek Fen Lisesi60  
Bu Yazıyı Yararlı Bulduysanız İlk değerlendirmeyi siz yapın !
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.